Odnova Clinic to miejsce gdzie zadbasz o piękny wygląd swojej skóry. Wykonujemy zabiegi z użyciem najnowszych metod oraz sprawdzonych technologii. Dzięki profesjonalnemu podejściu każdego ze specjalistów, możemy Ci zagwarantować maksimum satysfakcji.

KONTAKT

63-300 Pleszew
ul. Sportowa 4
tel.: 609 382 605
e-mail: kontakt@odnovaclinic.pl

Znajdziesz nas tutaj:

Blog

Elektrostymulacja

zabiegi na ciało

Elektrostymulacja

Opis zabiegu

Elektrostymulacja przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta i mocuje w punktach motorycznych (miejscach wnikania nerwów do mięśnia) opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.
Zabieg poprawia wygląd sylwetki, rozbija cellulit i spala tkankę tłuszczową, poprawia dotlenienie skóry, przyśpiesza produkcję kolagenu i elastyny, a także zmniejsza dolegliwości bólowe. Można stosować ją na wszystkich częściach ciała, a najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej pokazują się na brzuchu, pośladkach i udach. Zabiegi wykorzystujące elektrostymulację zalecane są przede wszystkim osobom, które z różnych względów mają ograniczone możliwości wykonywania tradycyjnych ćwiczeń fizycznych.