Odnova Clinic to miejsce gdzie zadbasz o piękny wygląd swojej skóry. Wykonujemy zabiegi z użyciem najnowszych metod oraz sprawdzonych technologii. Dzięki profesjonalnemu podejściu każdego ze specjalistów, możemy Ci zagwarantować maksimum satysfakcji.

KONTAKT

63-300 Pleszew
ul. Sportowa 4
tel.: 609 382 605
e-mail: kontakt@odnovaclinic.pl

Znajdziesz nas tutaj:

Blog

Endermomasaż

zabiegi na ciało

Endermomasaż

Opis zabiegu

Endermomasaż jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji, dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. Masaż podciśnieniowy stymuluje krążenie oraz wykonuje intensywny drenaż limfatyczny. Połączenie masażu podciśnieniowego z rolkami kierunkowymi powoduje efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej na obszarach objętych zabiegami.
Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. Endermomasaż szczególnie polecany jest osobom z problemem cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej, idealny dla osób chcących wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Najczęstszymi wskazaniami do endermomasażu są opadnięte pośladki, cellulit w każdej fazie, wiotka skóra ud i ramion, miejscowa otyłość, fałdy na brzuchu i zwiotczenia pociążowe.