Odnova Clinic to miejsce gdzie zadbasz o piękny wygląd swojej skóry. Wykonujemy zabiegi z użyciem najnowszych metod oraz sprawdzonych technologii. Dzięki profesjonalnemu podejściu każdego ze specjalistów, możemy Ci zagwarantować maksimum satysfakcji.

KONTAKT

63-300 Pleszew
ul. Sportowa 4
tel.: 609 382 605
e-mail: kontakt@odnovaclinic.pl

Znajdziesz nas tutaj:

Blog

Lipolaser

zabiegi na ciało

Lipolaser

Opis zabiegu

Urządzenie Lipolaser jest to tzw. ”zimny laser”, który przekazuje promieniowanie o długości 650 nm. Smuga świetlna przechodzi w powierzchnie skóry oraz kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego naciskiem, dochodzi do normalnej reakcji syntetycznej. Powoduje ona rozpad komórek tłuszczowych z trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol, które kierowane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane, więc eliminowane z organizmu.
Zabieg wysmukla figurę oraz zapewnia rezultat odtworzonej, odmłodzonej skóry. Dzięki zabiegom można ukształtować figurę, usunąć tłuszcz z problematycznych części ciała, jak i walczyć z cellulitem. Zabieg można wykonywać na wszelkie trudne strefy takie jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona lub plecy. To doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które chcą stracić kilka centymetrów w obwodzie bez poddawania się inwazyjnym zabiegom.